Шевченківські читання до 160-ї річниці перепоховання Кобзаря

Дата: 21.05.2021 11:59

Фото без описуВ історії залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує все людство. До них належить й ім’я великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка. Весь свій могутній талант він присвятив служінню народові.

22 травня, в Україні відзначають 160-у річницю перепоховання великого генія українського народу, поета, художника, громадського діяча, знаного у всьому світі – Тараса Шевченка.

Фото без описуСьогодні, напередодні річниці перепоховання великого Кобзаря, в приміщенні міської ради, відбулися голосні читання віршів Тараса Шевченка.

В читаннях взяли участь відвідувачі бібліотек Долинської громади та учні загальноосвітніх шкіл міста.

У виконанні учнів КЗ «Дитяча музична школа Долинської міської ради» прозвучала пісня на вірші поета - «Зацвіла в долині червона калина».

Захід завершився хвилиною мовчання та покладанням квітів до погруддя видатного українського поета.