Вітання міського голови з Міжнародним днем медичної сестри

Дата: 12.05.2021 11:05

Фото без опису12 травня – не простий день календаря.  Цього дня весь світ відзначає Міжнародний день медичних сестер.

Медичні сестри Долинщини кожного дня рятують десятки життів. Вони виконують тяжку, а часто – непомітну роботу, без якої  було б неможливим видужування більшості пацієнтів.

Шановні медичні сестри Долинської громади! В день Вашого професійного свята бажаю щоб те милосердя,  любов і піклування, які Ви даруєте пацієнтам, верталися до Вас сповна. Бажаємо  міцного здоров’я, сімейного благополуччя, поваги від земляків, а також сил і терпіння у Вашій праці. Дякуємо Вам за Вашу професійну щоденну роботу!

З повагою,

Міський голова        Євгеній ЗВІЗДОВСЬКИЙ