День Європи в Україні!

Дата: 11.05.2021 17:12

Фото без описуЩорічно у третю суботу травня в Україні відзначають День Європи.  Для українців  – це особливий день, адже Україну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура. Цьогоріч вже вдруге, у зв’язку з коронавірусом, святкування в Україні відбудуться в онлайн-форматі.

День Європи є ще однією нагодою для українців нагадати іншим і підтвердити, що українці – європейська нація. За час, що минув від першого Дня Європи в Україні, це свято стало настільки популярним у країні, що його без перебільшення можна назвати частиною сучасного формування національної самобутності українців.

Протягом тижня по усій країні буде тривати онлайн марафон, де кожен зможе поділитися власною історією про те, як змінюється наша країна і як вона стає ближчою до ЄС.

Якщо ти з повагою ставишся до власної гідності, поважаєш людей, піклуєшся про знайомих і не знайомих людей, дотримуючись вимог карантину, не знімаючи маски у публічних місцях. Якщо ти оберігаєш довкілля, дбаєш про чистоту власного дому, району, міста, краю чи селища, якщо прибираєш за домашнім улюбленцем на прогулянці, користуєшся енергозберігаючими технологіями, чесно працюєш, платиш податки, дбайливо ставишся до природи і тварин - ти європеєць.

Нас багато і щодня стає більше, тому що Україна - це європейська країна.

Ми європейці, бо ми Українці. Україна - це Європа. Європа - це МИ!

З днем Європи, Україно!