Карантинні заходи у поминальні дні

Дата: 07.05.2021 15:57

Фото без описуУ зв’язку з тим, що Кіровоградська область продовжує перебувати у зоні дії «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки, ми звертаємось до кожного мешканця Долинської громади з закликом дотримуватись всіх встановлених норм та обмежень.

З метою забезпечення максимальної безпеки мешканців та згідно вимог постанови КМУ України № 1236 від 09.12.2020 та № 230 від 22.03.2021 року «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-Co-2» Долинська міська рада рекомендує утриматися від відвідування кладовищ в поминальні дні 08.05.2021р. та 09.05.2021 р., окрім поховань, під час яких необхідно дотримуватись норм санітарно-епідеміологічної безпеки, також уникати організації масових поминальних обідів.

На території кладовищ буде встановлено чергування працівників відділення поліції № 1 (м. Долинська) Кропивницького районного управління поліції ГУНП в Кіровоградській області.

Не наражайте на небезпеку ні себе, ні близьких!

Сподіваємось на відповідальність кожного з нас!