ПЛАН діяльності Долинської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік (зі змінами)

Дата: 27.04.2021 09:23

Вид та назва проекту регуляторного акта

Мета прийняття

Строк підготовки

Відповідальні за розроблення проекту

1.

Рішення Долинської міської ради «Про встановлення на території Долинської міської територіальної громади ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінене від земельної ділянки, на 2022 рік»

Встановлення на території Долинської міської територіальної громади ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінене від земельної ділянки

2.

Рішення Долинської міської ради «Про встановлення на території Долинської міської територіальної громади ставок та пільг із сплати земельного податку на 2022 рік»

Встановлення на території Долинської міської територіальної громади ставок та пільг із сплати земельного податку

3.

Рішення Долинської міської ради «Про встановлення на території Долинської міської територіальної громади ставок єдиного податку  на 2022 рік»

Встановлення на території Долинської міської територіальної громади ставок єдиного податку

4.

Рішення Долинської міської ради «Про встановлення на території Долинської міської територіальної громади Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності»

Встановлення на території Долинської міської територіальної громади Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності

5.

Рішення Долинської міської ради «Про встановлення ставок орендної плати за використання земельних ділянок комунальної власності на території Долинської міської територіальної громади»

Встановлення ставок орендної плати за використання земельних ділянок комунальної власності на території Долинської міської територіальної громади