Відбулося засідання органу приватизації територіальної громади м. Долинська

Дата: 27.08.2020 13:46

27 серпня  відбулося засідання органу приватизації територіальної громади м. Долинська - комісії по аукціону та приватизації комунальної власності Долинської  міської ради. За результатами засідання були прийняті наступні  рішення.

Затверджено умови продажу  на електронному  аукціоні, з використанням електронної торгової системи, об’єкта малої приватизації: ціла нежитлова будівля, площею 95,8 кв.м, що розташована за адресою: вул.Гоголя, 33, м.Долинська, Долинського  району Кіровоградської області, 28500.  На підставі експертного висновку затверджено стартову ціну даного об’єкту приватизації  у сумі  250134,00грн. (двісті п'ятдесят тисяч  сто тридцять чотири гривні 00 коп.) без ПДВ.

Даний об’єкт приватизації підлягає продажу для господарських потреб, здійснення підприємницької та інших видів діяльності.

Рішення  органу приватизації будуть винесені на затвердження сесії Долинської міської ради.

НАКАЗ (протокол) № 05/2020 засідання органу приватизації територіальної громади м. Долинська - комісії по аукціону та приватизації комунальної власності Долинської  міської ради від 27.08.2020 року.

НАКАЗ (протокол) № 05/2020