Проведено сьому сесію Долинської міської ради

Дата: 02.04.2021 14:17

Сьогодні, 02 квітня 2021 року відбулася сьома сесія Долинської міської ради восьмого скликання, яку провів міський голова Євгеній Звіздовський.

На порядок денний виносилося рекордні 438 питань, які розглянули за дві години.

Депутати внесли зміни до рішення Долинської міської ради від 18 грудня 2020 року № 80 «Про бюджет Долинської міської територіальної громади на 2021 рік», а саме:

• передбачили кошти на будівництво спортивних майданчиків в школах - Олександрівська ЗШ - 600,000 тис. грн, школа № 2 ім. А.С. Макаренка - 600,000 тис. грн та КЗ «Долинський опорний ЗЗСО -гімназія І-ІІІ ст.№ 3 - 626,650 тис. грн;
  • виділили кошти в сумі - 409,000 тис. грн для надання одноразової матеріальної допомоги ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, ремонт провулку Євгена Коновальця в м. Долинська - 989,300 тис. грн. та фінансову підтримку Долинського радіо - 45,000 тис.грн.

Прийняті рішення про надання земельних ділянок жителям Долинської громади для ведення ОСГ (до 2 га) - 250 ділянок та про надання земельних ділянок для ведення ОСГ до 2 га (для ведення городництва) - 58 ділянок.

Після обговорення питань порядку денного, врахування всіх зауважень та пропозицій були прийняті відповідні рішення, з якими можна буде детально ознайомитися на нашому сайті в розділі, офіційні документи.