Про проведення заходів направлених на знезараження води в колодязях

Дата: 03.03.2021 17:02

Долинське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області звертається до власників колодязів.

Настав період паводків, тому після зими воду з колодязів (свердловин) для питних цілей необхідно кип'ятити, особливо з тих колодязів, в яких змінюється рівень води.

Після проходження паводків, на початку весни необхідно колодязь спорожнити, почистити та продезінфікувати в ньому воду за допомогою хлорвмісних речовин.

Дезінфекцію колодязя з профілактичною метою починають з визначення об'єму води в колодязі. Потім повністю відкачують воду, чистять та ремонтують колодязь, дезінфікують поверхню стінок колодязя методом зрошення, очікують поки колодязь наповниться водою та дезінфікують підводну частину об'ємним способом.

Для дезінфекції використовують тільки речовини призначені для питної води та на які є відповідні документи (сертифікат відповідності, висновок держсанспідекспертизи).