Деклараційна кампанія 2021 триває

Дата: 25.02.2021 16:01

Кропивницький відділ податків і зборів з фізичних осіб та камеральних перевірок та Долинська ДПІ Головного управління Державної податкової служби у Кіровоградській області інформує, що з 01 січня 2021 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2020 року, та нагадує, що щорічне подання декларації про майновий стан і доходи за минулий рік - це не лише конституційний обов’язок громадян, а й особистий внесок кожного українця у розвиток нашої держави. Від декларування та сплати податків і зборів з отриманих доходів залежить її економічний розвиток.

Громадянин сам обирає спосіб подачі декларації:

• особисто або уповноваженою особою;
  • поштою з повідомленням про вручення та описом вкладення не

пізніше ніж за 5 днів до закінчення граничного строку подання;

• засобами електронного зв’язку в електронній формі.

Громадяни, які отримували іноземні доходи та знаходяться за

кордоном, можуть надіслати декларацію поштою або в електронній формі, скориставшись приватною частиною Електронного кабінету.

Граничні строки подання декларації про майновий стан і доходи за звітний 2020 рік такі:

• для фізичних осіб - підприємців, які здійснюють підприємницьку діяльність на загальній системі оподаткування, декларація подається протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного року, тобто останній день подання - 09 лютого 2021 року;
  • для громадян, які відповідно до норм розділу четвертого Податкового кодексу України зобов’язані подавати декларацію, та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, декларація подається до 01 травня року, що настає за звітним, тобто останній день подання ЗО квітня 2021 року;
  • для фізичних осіб, які декларують право на податкову знижку, декларація подається по 31 грудня наступного за звітним роком включно, тобто останній день подання - 31 грудня 2021 року.

Консультативну допомогу з питань заповнення річної податкової декларації можна отримати у Центрі обслуговування платників та у кімнаті №11 (тел. 2-04-47), які знаходяться в Долинській державній податковій інспекції Головного управління ДПС у Кіровоградській області або за телефоном гарячої лінії ДПС України 0-800-501-007.

Долинська ДПІ Головного управління ДПС у Кіровоградській області