13 Грудня, 2023 р., 11:33
13 ГРУДНЯ 2023 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ  ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ        НА ПОРЯДОК ДЕННИЙ БУЛО ВИНЕСЕНО ТАКІ ПИТАННЯ:
12 Грудня, 2023 р., 16:17
Запрошуємо жителів та гостей громади відвідати Різдвяний ярмарок у Долинській !
12 Грудня, 2023 р., 11:09
Відбувся конкурс 11 грудня 2023 року в приміщенні міської ради відбулося засідання конкурсної комісії по визначенню виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Долинська. На участь у конкурсі надійшло дві пропозиції, які було розглянуто конкурсною комісією. Переможцем визнано Комунальне підприємство "Комфортне місто" при Долинській міській раді. Результати конкурсу будуть винесені на засідання виконавчого комітету міської ради для затвердження.
12 Грудня, 2023 р., 09:51
Коли кажуть, що українська нація вміє тримати удар і завдавати його майстерно по російських варварах-терористах, йдеться передусім саме про вас! Вітаємо бойових побратимів, хто з честю й звитягою гідно і віддано обороняє святу Україну: вгризається у замерзлі ґрунти, утворює своєю стійкістю протяжну лінію сміливості й сили, вогнями своїх кулеметів й гармат випалює озвірілих московських кровожерів, бо за спинами ― діти, які мусять жити. Ваш подвиг зберігає в українських містах вогнище правди, віри й свободи, яке ніколи не згасне! Слава Сухопутним військам Збройних Сил України! Слава Україні!
11 Грудня, 2023 р., 17:24
ПРО СКЛИКАННЯ СОРОК ВОСЬМОЇ СЕСІЇ ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ
11 Грудня, 2023 р., 16:19
ПРО СКЛИКАННЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
11 Грудня, 2023 р., 10:40
Подбайте своєчасно про обмін ID-картки
08 Грудня, 2023 р., 16:15
ПРО СКЛИКАННЯ ПОЗАЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
07 Грудня, 2023 р., 10:33
Шановні керівники та депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування!