26 Серпня, 2024 р., 15:21
ПРО СКЛИКАННЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
22 Серпня, 2024 р., 10:32
З 10 квітня по 10 серпня 2024 року проходив огляд-конкурс на краще оформлення прилеглих територій до об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг Долинської міської територіальної громади.
19 Серпня, 2024 р., 15:40
Як людині зі статусом внутрішньо переміщеної особи укласти декларацію з сімейним лікарем ?
14 Серпня, 2024 р., 10:20
13 серпня 2024 року відбувся рейд робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.
14 Серпня, 2024 р., 09:59
Розпочався ярмарок «Шкільний базар – 2024» в центі м. Долинська по вул.Соборності України.
14 Серпня, 2024 р., 09:34
Долинський РЕМ ПрАТ "Кіровоградобленерго" повідомляє  про проведення  планових робіт, пов'язаних із тимчасовим знеструмленням споживачів, а саме:
06 Серпня, 2024 р., 15:32
ПРО СКЛИКАННЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ