20 Листопада, 2023 р., 09:07
Долинський РЕМ ПрАТ "Кіровоградобленерго" повідомляє  про проведення  планових робіт, пов'язаних із тимчасовим знеструмленням споживачів, а саме:
17 Листопада, 2023 р., 16:01
ПРО СКЛИКАННЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
13 Листопада, 2023 р., 16:05
13 листопада 2023 року відбувся рейд робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.
13 Листопада, 2023 р., 14:06
Виконавчий комітет Долинської міської ради оголошує конкурс по визначенню виконавця послуг на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території міста Долинська.
13 Листопада, 2023 р., 09:33
09 Листопада, 2023 р., 11:12
Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва, аматори сцени, які за покликанням серця присвячують своє дозвілля мистецтву, збагачуючи культуру та зберігаючи традиції нашої громади!!!
08 Листопада, 2023 р., 13:30
08 листопада 2023 року під головуванням заступника міського голови Олександра Климчука відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.