Долинська міська рада

Кіровоградська область, Кропивницький район

Чи може особа шукати роботу за сприянням центру зайнятості не за зареєстрованим місцем проживання?

Дата: 30.03.2022 15:45
Кількість переглядів: 76

Питання обліку шукачів роботи та реєстрації як безробітних врегульовані нормами Закону України Про зайнятість населення та Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 № 792 (із змінами).

Відповідно до пункту 3 вказаного Порядку облік осіб, які шукають роботу, проводиться центром зайнятості незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування таких осіб.

Частиною 2 статті 43 Закону України Про зайнятість населення визначено, що статус безробітного надається особам, серед іншого, незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування.

Враховуючи вказане, особа може шукати роботу за сприяння будь-якого центру зайнятості, незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування.

З окремими розясненнями щодо питань реєстрації є можливість ознайомитись на вебсторінці Державного центру зайнятості у розділі Громадянам -Пошук роботи та реєстрація безробітних в службі зайнятості.

 

https://www.dcz.gov.ua/storinka/znayty-robotu 

 

#Правовий_порадник_шукача_роботи


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь