Сьогодні Міжнародний день рідної мови.

Дата: 21.02.2022 11:56

Сьогодні Міжнародний день рідної мови.

Мова стосується кожної людини, адже науково доведено, що від мови залежить і мислення. У країнах світу люди різняться за своїм менталітетом та світоглядом не тільки через традиції та релігійні переконання, а і в значній мірі завдяки мові, якою вони розмовляють, а відповідно і думають.

Давайте побажаємо один одному всього найкращого, і будемо чемно ставитись до рідної мови, особливо якщо ця мова власного народу.

Шановні мешканці міста!

Від себе особисто та від імені міської ради дозвольте щиро привітати всіх з Днем української писемності та мови!

Культура і мова об’єднані в царині духовних цінностей кожної людини і всього суспільства. Мовна культура як складова культури і як одна з її форм є першою ознакою культури людини, що в наш час є особливо значущим і актуальним, а також допомагає молодій державі в нелегкій справі духовного відродження української нації.

Така важлива функція мови в суспільстві і в Україні зокрема, а також розширення сфери функціонування української мови, вживання її як державної мови в Україні висунули невідкладне завдання: значно поглибити знання з української мови серед громадян держави, повернути українській мові роль творця духовного світу людини.

міський голова

Євгеній Звіздовський