Дата: 20.02.2022 10:43

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та й усіх українських вояків, яким довелося взяти участь у конфлікті на Сході України. Багато з них віддали своє життя захищаючи ідеали демократії та свободи людини. “Небесною Сотнею” називають 107 загиблих учасників Революції Гідності 2014-го. Вони є уособлення людської, громадянської та національної відваги й самовідданості. Схиляємо голови перед їхнім великим подвигом!

Революція Гідності засвідчила: українці не просто обрали шлях до Європи, а й готові за нього боротися, відстоюючи власні права та свободи.

У цей день хочу побажати всім нам віри та сили духу, патріотизму, спільної мети та успішних реалізацій усіх цілей, здійснення мрій! Нехай пролиті у важкі часи сльози назавжди залишаються в минулому, в кожній українській родині  панує спокій та радість!

Слава Україні! Слава її Героям!

Євгеній Звіздовський.