На території Долинської міської територіальної громади працює робоча група по обстеженню суб’єктів господарювання з питань дотримання протиепідемічних заходів

Дата: 07.02.2022 14:31

Фото без опису     Фото без опису

04 лютого 2021 року на території м. Долинська відбувся рейд робочої групи по обстеженню суб’єктів господарювання з питань дотримання протиепідемічних заходів.

Робочою групою обстежено 14 закладів торгівлі, побутового обслуговування та громадського харчування з питань дотримання обмежувальних заходів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

В ході обстеження виявлено ряд порушень, найпоширеніші з яких:

- продавець магазину перебував у приміщенні магазину у масці, яка не закривала ніс та рот;

- дезрозчини, що зроблені із деззасобів, без дати приготування;

- неналежним чином оформлюється журнал температурного скринінгу працівників та журнал вологого прибирання приміщення;

- в торгових залах потребують поновлення розмітки дистанції між покупцями.

За результатами обстеження за порушення чинного законодавства складено 1 протокол про адміністративне правопорушення. З працівниками та власниками закладів торгівлі, побутового обслуговування та громадського харчування проведено роз’яснювальну роботу щодо необхідності дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів та попереджено про адміністративну відповідальність.

Фото без опису  Фото без опису Фото без опису