Дорогі земляки! Щиро вітаю Вас з Новим роком і Різдвом Христовим!

Дата: 31.12.2021 16:24

Дорогі земляки!

Щиро вітаю Вас з Новим роком і Різдвом Христовим!

На порозі 2022 рік. Сподіваюся, що він буде благодатним для нашої громади, України,  для кожного з нас. Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2021-ий рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Нехай кожному  принесе благополуччя й впевненість у завтрашньому дні. Нехай незмінні духовні цінності нашого народу -  мудрість, поміркованість, оптимізм та працьовитість -  стануть запорукою того, що ми гідно подолаємо всі труднощі й негаразди.

Нехай чарівність новорічної ночі, таїнство коляди та божественні миттєвості Різдва дарують Вам життєву силу і натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань, професійних досягнень та творчих  здобутків.

Нехай прийдешній рік виправдає всі Ваші самі добрі надії і сподівання, принесе достаток і добробут Вашим сім'ям. Нехай панують у Ваших домівках мир, взаєморозуміння і любов. Щастя Вам, міцного здоров'я, здійснення найзаповітніших бажань.

З Новим 2022 роком дорогі земляки!

З повагою,

Євгеній ЗВІЗДОВСЬКИЙ!