Навчайся та стань затребуваним: 2868 безробітних Кіровоградщини пройшли професійне навчання цьогоріч

Дата: 23.12.2021 14:52

Як бути затребуваним сьогодні на ринку праці. Навчайся затребуваним професіям — і матимеш роботу.

Служба зайнятості організовує професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації безробітних громадян, що сприяє підвищенню їхньої конкурентоспроможності на ринку праці та поверненню до трудової діяльності.

Упродовж поточного року 2868 безробітних громадян проходили професійне навчання, яке організовувалося з урахуванням потреб ринку праці та вимог роботодавця до підготовки висококваліфікованого робітника.

Навчання проводилося за такими професіями (спеціальностями): тракториста-машиніста, слюсаря з ремонту сільськогосподарської техніки, електрогазозварника, електрослюсаря, електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування, слюсаря механоскладальних робіт, токаря, маляра-штукатура, столяра, тесляра, водія автотранспортних засобів, продавця продовольчих та непродовольчих товарів, бармена, кухаря, офіціанта, швачки, кравця, слюсаря-сантехніка та ін.

Слід зазначити, що навчання безробітних здійснювалося як на базі обласних закладів освіти, так й у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, зокрема в Одеському, Дніпропетровському, Полтавському та Рівненському.