Долинська районна філія Кіровоградського  обласного центру зайнятості інформує: заходи соціального захисту населення у жовтні 2021 року.

Дата: 11.11.2021 15:33

Долинська районна філія Кіровоградського  обласного

центру зайнятості інформує:

заходи соціального захисту населення

у жовтні 2021 року

Ситуація на ринку праці Долинської та Гурівської територіальних громад характеризується постійним попитом на керівників (менеджерів) (6,0%), професіоналів (6,7%), фахівців (5,5%), технічні службовці (2,7%), працівників сфери торгівлі та послуг (19,3%), на кваліфікованих робітників з інструментом (18,0%), на робітників з обслуговування, експлуатації і  контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (21,6%) та кваліфіковані робітники сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства (7,8%).

Упродовж жовтня 2021 року у районній філії отримали статус безробітного  80 осіб, з  яких 68,7 % складали  жінки, 31,2% – молодь  віком до 35 років, 21,2% - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, вивільнені – 11,2%, 48,7% - безробітні з числа сільських мешканців.

За сприяння служби зайнятості у  звітному періоді районною філією працевлаштовано 36 безробітних. Рівень  працевлаштування  безробітних громадян у жовтні склав 4,9%.

Направлено на громадські та інші роботи тимчасового характеру 10 осіб. Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру склав 1,4 %.

Проходили професійне навчання за сприяння служби зайнятості 14 осіб, рівень охоплення професійним навчанням становив 1,9%.

Станом на 01 листопада 2021 року кількість актуальних вакансій становить 68 одиниць. Навантаження на одне вільне робоче місце –  9 осіб.

Інформацію підготував

відділ надання соціальних послуг Долинської районної філії

Кіровоградського ОЦЗ

тел. 2-02-17