І Н Ф О Р М А Ц І Я Долинської районної філії Кіровоградського ОЦЗ про стан ринку праці упродовж січня-жовтня 2021 року

Дата: 11.11.2021 15:32

І Н Ф О Р М А Ц І Я

Долинської районної філії Кіровоградського ОЦЗ

про стан ринку праці упродовж січня-жовтня 2021 року

Упродовж січня-жовтня 2021 року послугами державної служби зайнятості скористались 2091 безробітний, що проти відповідного періоду минулого року більше на 206 осіб.

Із загальної чисельності осіб питома вага жінок серед них склала 63,0%, молоді віком до 35 років – 30,3%, вивільнених – 9,7%, осіб, що мають додаткові державні гарантії у сприянні працевлаштуванню -  20,4%.

Із загальної чисельності осіб, що проживають на території Долинської міської територіальної громади послугами скористалась 1824 особи.

Упродовж звітного періоду безробітні були охоплені активними заходами сприяння зайнятості населення :

-        працевлаштування на вільні та новостворені робочі місця – 500 чол., що складає рівень працевлаштування 23,9%, в т.ч. по Долинській міській територіальній громаді  – 420 чол., що складає рівень працевлаштування 23,0%;

-        професійне навчання організовано для 228 осіб, що становить 10,9% від зареєстрованої чисельності безробітних, в т.ч. по Долинській міській територіальній громаді - 200 осіб, що становить 11,0% від зареєстрованої чисельності безробітних;

-        до громадських та тимчасових робіт залучено 221 особу з числа безробітних, що становить 10,6% від зареєстрованої чисельності, в т.ч. по Долинській міській територіальній громаді  - 57 осіб, що становить 3,1% від зареєстрованої чисельності безробітних;

Всього соціальними послугами охоплено 949 безробітних, що становить 45,4 відсотків осіб, що отримали статус безробітного,  в т.ч. по Долинській міській територіальній громаді – 677 осіб, що становить 37,1% від зареєстрованої чисельності безробітних.

Чисельність безробітних станом на 01.11.2021 складає 627 осіб, що менше проти відповідного періоду минулого року на 171 особу. І загальної чисельності безробітних, що проживають на території Долинської міської територіальної громади – 550 осіб.

Станом на 01 листопада 2021 року кількість актуальних вакансій становить 68 одиниць. Навантаження на одне вільне робоче місце – 9 осіб.

Відділ надання соціальних послуг

Долинської районної філії