Оголошення про припинення роботи маршруту.

Дата: 28.10.2021 17:22

На прохання мешканців вулиць Дружби народів та Нова в місті Долинська було відновлено рух автобусного маршруту від будинку №106 по вулиці Нова до Ринку і у зворотньому напрямку з 29 травня 2021 року. Автобус щосуботи здійснював по 2 рейси.  Проте, як показав моніторинг пасажирських перевезень, за період роботи автобуса на цьому маршруті його послугами скористалося дуже мало мешканців. За один день роботи було перевезено від 7 до 18 осіб. В зв’язку з цим міською радою спільно з  перевізником було прийнято рішення про припинення роботи цього маршруту через відсутність пасажиропотоку.

Автобусний маршрут, який працював щосуботи та здійснював перевезення людей від будинку №106 по вулиці Нова до Ринку і у зворотньому напрямку (Мікрорайон – Ринок), припиняє курсувати з 30  жовтня 2021 року