Всеукраїнський день бібліотек

Дата: 30.09.2021 14:48

Фото без описуЩороку, 30 вересня, в Україні відзначається Всеукраїнський день бібліотек.

З цієї нагоди, працівників бібліотечної сфери привітала перший заступник міського голови Ольга Гронт. Побажала зростання книжкових фондів, збільшення кількості читачів, миру, здоров’я, достатку та сімейного благополуччя.

В цей день бібліотекарі Комунального закладу “Центральна публічна бібліотека Долинської міської ради” провели вуличну книжкову PR-акцію “Бібліотека запрошує друзів!”.

Фото без описуПрацівники радували жителів громади новинками літератури, рекламували періодичні видання, що надходять до книгозбірні, дарували перехожим кольорові повітряні кульки та запрошення до бібліотеки, пропонували селфі з книжковою інсталяцією.

На користувачів бібліотеки чекала жартівлива книжкова виставка-сюрприз “Кіт у мішку”.

Свої побажання бібліотеці мешканці міста залишали на стенді SMAIL-опитування “Побажання бібліотеці”.