"AGROEXPO-2021"

Дата: 30.09.2021 10:08

З 29 вересня по 02 жовтня в м. Кропивницький  працює Міжнародна агропромислова виставка  "AGROEXPO-2021" – найбільша виставка України.

29 вересня в Покровському  ярмарку взяла участь делегація з Долинщини  на чолі з першим заступником міського голови Ольгою Гронт.

Неабиякого колориту надала ярмарці експозиція Долинської громади, яка була різноманітною і напрочуд цікавою.

Гостей ярмарки зустрічали різноманітні арт-інсталяції та багато селфі-зон.

Долинчани радували відвідувачів і гостей виставки продукцією бджільництва (ФОП Резнік В.В., Тупота Ю.П.), яблуками різних сортів, грушами, сливами (Петрова І.О.), картоплею (Заміховський С.), виноградом (Кляцький С.М.), крупами (ФОП Василюк А.Ф.) та саджанцями - катальпи, берези, ялівця (ДП «Долинське лісове господарство»).

Промисловість представлена продукцією товаровиробників: соняшникової олії - ПМП «Еріс» Жданюк В., сиру – ТОВ «АГРО-ЦЕНТР-РОС».

Приватне сільськогосподарське підприємство «Степ» представив зібраний урожай 2021 року – пшеницю, ячмінь, насіння соняшника, сою та кукурудзу.

Глядачі насолоджувались мистецтвом народних умільців Долинського краю - лозоплетіннями та гончарними виробами Сергія Ткачова та мистецтвом солістів центрального будинку культури Долинської міської ради.