Повідомлення про намір введення плати за абонентське обслуговування на послуги централізованого водопостачання та водовідведення

Дата: 24.09.2021 17:56

Фото без описуВідповідно до «Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 130 від 5.06.2018 року, КП «Координаційний Центр» доводить до відома споживачів послуг інформацію про намір введення плати за абонентське обслуговування на послуги централізованого водопостачання .

1 травня 2021  року набув чинності  Закон України « Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання  житлово-комунальних  послуг», яким внесено зміни, зокрема, до законів України «Про житлово-комунальні послуги»,  « Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», «Про метрологію та метрологічну діяльність».

Так, ст.1 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» визначено, що плата за абонентське обслуговування – це платіж, який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання комунальних послуг (далі - індивідуальний договір), що включає витрати виконавця, пов’язані з укладенням договору про надання комунальної послуги, здійсненням розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами, нарахуванням та стягненням плати за спожиті комунальні послуги, обслуговуванням та заміною вузлів комерційного обліку води і теплової енергії.

Розрахунок тарифу здійснено згідно Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 869.

На виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р. за №869 «Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення» (зі змінами від 03.04.2019р.) згідно п. 24 до тарифів  на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення  не включаються витрати, які включено до складу ПЛАТИ ЗА АБОНЕНТСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ.

Розмір плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента (ОСОБОВИЙ РАХУНОК) на місяць для споживачів централізованого водопостачання та централізованого водовідведення становить – 20,00 грн. (з ПДВ).

Плата за абонентське обслуговування виставлятиметься як окремий платіж.

Зауваження та пропозиції фізичних та юридичних осіб щодо зміни тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення просимо надавати у письмовій формі протягом 10 календарних днів з дня повідомлення споживачів щодо наміру встановлення тарифів за адресою: 28500 м. Долинська, вул. Нова, 80-А, або на електрону адресу e-mail: dkp_centr@ukr.net (із зазначенням в темі листа «зауваження і пропозиції до тарифів»).

Адміністрація КП  «Координаційний Центр»

Розрахунок та структура тарифу    на послугу "Абонентська плата" на 2021 рік

№ з/п Найменування витрат Од.вим. Тариф  КП "Центр"
1 Прямі  грн 537.819