УВАГА! Розшук власників занедбаних домоволодінь!

Дата: 21.09.2021 17:11

Фото без описуКомісією  з питань  виявлення, взяття на облік, збереження, використання

безхазяйного майна та відумерлої спадщини на території  Долинської міської територіальної громади (далі-Комісія) проведено обстеження домоволодінь та присадибних земельних ділянок, які знаходяться у занедбаному,  забур’яненому стані.

Комісією розшукуються  власники  домоволодінь та земельних ділянок в м.Долинська   за адресами:

вул.Київської  Русі, 1;

вул.Київської  Русі, 8;

вул. Київської  Русі, 12;

вул. Київської  Русі, 20;

вул. Київської  Русі, 37;

вул. Київської  Русі, 42;

вул. Київської  Русі, 43;

вул. Київської  Русі, 48;

вул. Київської  Русі, 50;

провул.Петра  Калнишевського, 78;

провул.Петра  Калнишевського, 79;

провул.Петра  Калнишевського, 81.

З метою встановлення власників домоволодінь, комісією проводиться збір та опрацювання інформації з Державних реєстрів, архівних довідок. Ідентифіковані особи отримують протоколи про притягнення їх до адміністративної  відповідальності  за порушення правил благоустрою міста. У разі відсутності власників, міською радою буде вирішуватися питання про визнання домоволодінь безхазяйним майном або відумерлою спадщиною, у встановленому законом судовому порядку.

Шановні громадяни! Просимо Вас, у разі наявності Вашого майна у вищезазначеному переліку домоволодінь, повідомити Долинську міську раду.

За довідками звертатися: адмінприміщення Долинської міської ради, м.Долинська, вул.Соборності України, 28,  юридичний відділ, телефон: (05234) 20680.