Конкурсний відбір до складу комісії

Дата: 21.09.2021 16:49

Управління культури Долинської міської ради до 10 жовтня 2021 року приймає пропозиції від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатур для включення шляхом проведення жеребкування до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на заміщення посади директора Комунального закладу “Центральний будинок культури Долинської міської ради”.

Членами конкурсної комісії можуть бути:

незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;

члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;

члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

має судимість за вчинення кримінального правопорушення, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією;

є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи органу управління;

є членом трудового колективу закладу культури, на посаду директора якого проводиться конкурс.

За довідками та з метою отримання вичерпної інформації звертатися до Управління культури Долинської міської ради за адресою: м. Долинська,                 вул. Гоголя, буд. 65. Е-mail: cultura-gs@ukr.net, тел. контактної особи                        066-532-98-94 (Меделян Тетяна Сергіївна).