Початок навчального року в ЦДЮТ

Дата: 15.09.2021 17:55

15 вересня 2021 року в комунальній установі «Центр дитячої та юнацької творчості Долинської міської ради» відбулося свято «День Позашкільника», яке сповістило всіх дітлахів, що хочуть рости творчими, активними, талановитими, про початок нового навчального року.

На свято завітали заступник міського голови Лілія Бабенко. Вона привітала керівників гуртків та їх вихованців з початком нового творчого навчального року та побажала всім миру, злагоди, здоров’я , нових здобутків та творчих успіхів.

Начальник управління освіти міської ради  Оксана  Фомічова вручила гуртківцям, які здобули перемоги у міжнародних, Всеукраїнських та обласних конкурсах,  грамоти  й дипломи.

Заступник директора  КУ «ЦДЮТ Долинської міської ради» Інна Леонтьєва  привітала присутніх зі святом і побажала, щоб навчальний рік був багатим на заходи, конкурси та перемоги.

Гарного настрою всім присутнім додали виступи  вихованців вокального гуртка «Горицвіт» (керівник  Реп’яшник Л.А.) та гуртка спортивного бального танцю «Бомонд» (керівник  Ісаєв С.Б.).