Учні 11-х класів відвідали Центр надання адміністативних послуг

Дата: 06.09.2021 14:12

Фото без описуСьогодні, 06 вересня 2021 року, вся Україна відзначає дев’яту річницю з дня заснування Центрів надання адміністративних послуг в Україні.

В цей день учні 11-х класів КЗ «Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ СТ №2 ім. А. С. Макаренка Долинської міської ради» завітали до ЦНАПу Долинської міської ради.

Працівники "Центру надання адміністративних послуг" розповіли гостям про свою цікаву, і в той же час відповідальну роботу, адже перед учнями зараз стоїть нелегке завдання в виборі своєї майбутньої професії. Разом зі старшокласниками зіграли в цікаву гру - «Відчуй себе адміністратором центру». Двоє учнів отримали грамоти «Найактивніший відвідувач у ЦНАП» та «Найрозумніший відвідувач у ЦНАП».

В кінці заходу на учнів чекав смачний пиріг та гарячий чай.