Шановні підприємці Долинської громади!

Дата: 05.09.2021 07:00

Фото без описуВже традиційно на початку осені, у першу неділю вересня, в нашій країні відзначається День підприємця.

З кожним роком підприємництво все більш активно проявляє себе в різних сферах нашого життя, залучаючи все більше енергійних, ініціативних людей.

Шановні підприємці, своєю щоденною, наполегливою працею, активною громадською позицією та ініціативністю ви забезпечуєте розвиток економіки держави та зростання добробуту її громадян. Створюючи нові робочі місця, забезпечуючи населення необхідними товарами й послугами, своєчасно та в повному обсязі сплачуючи платежі до бюджету, сприяєте вирішенню актуальних проблем нашої громади.

В цей святковий день хочу побажати успіху вашому бізнесу, сприятливих умов для розвитку вашої справи, невичерпного потоку грошових надходжень, мінімізації витрат, надійних  партнерів та добросовісних конкурентів. Нехай справа процвітає, нові ідеї реалізуються та приносять великий та стабільний прибуток!

З повагою,

міський голова     Євгеній ЗВІЗДОВСЬКИЙ