Шановні педагоги Долинщини, батьки, дорогі діти! Щиро вітаю вас із Днем знань і початком нового навчального року!

Дата: 01.09.2021 06:47

Фото без описуЦе хвилюючий і урочистий день як для малюків, котрі цього року вперше сядуть за шкільні парти, школярів, які повертаються в школу після літніх канікул, так і для дорослих, для яких це свято назавжди запам’яталося першим дзвоником, гостинно відчиненими дверима в країну життєвої мудрості.

Україна - країна мудрих і розумних людей, а українська нація -  була й залишається нацією багатого інтелекту та знань.

Щирі слова вдячності висловлюю нашим педагогам громади за їх благородну і подвижницьку місію. Ви виховуєте наше майбутнє, відкриваєте перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу.

Особливо пам’ятним є 1 вересня для першокласників, для яких з цього дня починається захоплююча дорога до країни знань.

Бажаю всім вчителям та їх учням, батькам миру, міцного здоров’я, радості та натхнення, творчої наснаги та впевненості у власних силах, доброго настрою, прекрасних квітів і посмішок!

міський голова Євгеній ЗВІЗДОВСЬКИЙ