Долинщина відсвяткувала 30-ту річницю Незалежності України

Дата: 25.08.2021 15:59

Фото без опису24 серпня 2021 року, в День Незалежності України, центральною вулицею міста, традиційно, урочисто пройшла хода вишиванок.

Святково одягнені в українське національне вбрання долинчани,  представники трудових колективів, громадськість заполонили вулицю синьо-жовтими  кульками, прапорцями, колосками пшениці та квітами, демонструючи свій патріотизм, єдність і волю.

Урочисті заходи продовжилися на стадіоні «Колос», де з вітальним словом до жителів громади та гостей міста звернувся міський голова Євгеній Звіздовський - «Щиро вітаю вас з 30-ю річницею Дня незалежності України! З нагоди свята щиро бажаю вам міцного здоров’я, миру та успіхів. Впевнений, що єдність народу України допоможе відновити спокій та мир на рідній землі. Нехай мир і злагода панують у нашій великій оселі! Слава Україні!»!

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять земляків-захисників, які віддали своє життя за свободу рідної землі, за незалежність України.

Фото без описуПрограма свята була цікавою та різноманітною: свої вітання глядачам дарували найкращі артисти територіальної громади та України: зразковий хореографічний ансамбль «Веселка», гурт спортивно-бального танцю «Бомонд», гурт «Кришталь», Олександра Цихненко, Анна Петрова, Олена Каратєєва, Віталія Горова та учасники акробатично-спортивного комплексу «Кульбіт».

Справжнє задоволення глядачам приніс виступ співака Сергія Асафатова, який є учасником вінницького гурту “Jazzforacat”.

Свято продовжилося незабутнім, феєричним фаєр шоу, яке продемонстрували гості з Дніпропетровщини– «Action фаєр».

Завершилися святкові заходи яскравим салютом.

Для малечі традиційно функціонували різноманітні атракціони, працювали фуд-корти та свою діяльність презентували приватні підприємці міста.