Шановні працівники будівельної галузі!

Дата: 08.08.2021 07:00

Фото без описуЩиро вітаю Вас із професійним святом!

Професія будівельника здавна була овіяна народною шаною та великою позитивною силою, адже Ви даруєте нам радість споглядання, розкіш домашнього затишку і побутового комфорту. Ви обрали дуже складну, але водночас надзвичайно важливу професію, адже будівельна галузь є одним із головних індикаторів розвитку і стабільності економіки країни.

День будівельника професійне свято не тільки будівельників, але й усіх хто пов'язаний з будівництвом, хто робить наші вулиці, проспекти, населені пункти оновленими, прикрашеними архітектурно витонченими спорудами, житловими будинками, сучасними подвір'ями.

Зичу всім вам, шановні працівники будівельної галузі здоров'я, успіхів і натхнення, благополуччя і родинного тепла, щедрих замовлень та належної оцінки роботи. Нехай ваша наполеглива праця приносить вам радість і достаток, людям – затишок зручних осель, а Долинській громаді - процвітання.

З повагою,

міський голова     Євгеній ЗВІЗДОВСЬКИЙ