Новий автомобіль екстреної медичної допомоги отримала Долинська громада

Дата: 03.08.2021 11:01

Фото без опису02 серпня 2021 року відбулася важлива і приємна для Долинської громади подія.

Долинська підстанція комунального некомерційного підприємства «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області Кіровоградської обласної ради» отримала новий сучасний комфортабельний автомобіль екстреної медичної допомоги Renault Master, з новим медичним обладнанням.

На придбання цього автомобіля  з держбюджету виділено 1,586 мільйони гривень та 132,000 тисячі гривень - співфінансування з місцевого бюджету.

Повністю укомплектований сучасним обладнанням автомобіль надасть можливість отримувати повноцінну екстрену медичну допомогу населенню нашої територіальної громади.

Міський голова Євгеній Звіздовський висловив слова вдячності Президенту України, Кабінету Міністрів України, Кіровоградській обласній державній адміністрації, депутатському корпусу Кіровоградської обласної ради та Долинської міської ради за сприяння у виділенні сучасного автомобіля швидкої медичної допомоги, який так необхідний для нашої громади.