Перше засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Долинська центральна лікарня Долинської міської ради"

Дата: 07.07.2021 13:29

07 липня 2021 року відбулося перше засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного

підприємства "Долинська центральна лікарня Долинської міської ради" під головуванням першого заступника міського голови Ольги Гронт.

На порядку денному розглянуто два питання

1. Про розгляд заяв і доданих до них документів претендентів на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства "Долинська центральна лікарня Долинської міської ради".

2. Про визначення часу проведення засідання конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій учасників конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства "Долинська центральна лікарня Долинської міської ради" 09 липня 2021 року.

Комісією розглянуто документи подані претендентами. Визнали документи такими, що відповідають вимогам Порядку проведення Конкурсу та оголошенню про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства "Долинська центральна лікарня Долинської міської ради". Вирішено допустити претендентів до наступного етапу конкурсу – захисту конкурсної пропозиції, яке відбудеться 09 липня 2021 року о 10 годині.