ПРОВЕДЕНО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Дата: 06.07.2021 16:58

06 липня 2021 року о 10 годині у приміщенні Долинської міської ради відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 ім. А.С. Макаренка Долинської міської ради» порядок денний:

1. Проведення іспиту у вигляді письмового тестування кандидатів на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 ім. А.С.Макаренка Долинської міської ради» на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої  розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р.

2. Проведення іспиту у вигляді вирішення ситуаційного завдання на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 ім. А.С.Макаренка Долинської міської ради».

3. Проведення публічної відкритої презентації кандидатів на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 ім. А.С.Макаренка Долинської міської ради» та перспективного плану розвитку Комунального закладу «Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 ім. А.С.Макаренка Долинської міської ради».

Кандидатами на посаду було два претендента відповідно до поданих заяв.

Відповідно до «Положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти, порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників закладів загальної середньої освіти комунальної форми власності Долинської міської ради» до складу конкурсної комісії  увійшли представники:

•        засновника (посадові особи органу державної влади чи депутати відповідного представницького органу місцевого самоврядування (не більше однієї особи від однієї фракції чи групи) – Гронт Ольга Сергіївна, Юренко Світлана Миколаївна та Докієнко Юрій Андрійович;
  •      відповідної місцевої державної адміністрації чи територіального органу центрального органу виконавчої влади із забезпечення якості освіти (державні службовці) – Синчук Лілія Сергіївна, Солонченко Ольга Веніамінівна та Навроцька Оксана Володимирівна;
  •          інститутів громадянського суспільства (громадських об’єднань керівників закладів освіти, професійних об’єднань педагогічних працівників, районної (міської) профспілкової організації та інших громадських формувань, а також експертів, фахівців у сфері загальної середньої освіти – Попко Валентина Олексіївна, Свічкарьова Інна Борисівна та Кузьменко Ольга Анатоліївна.

За результатами загального оцінювання, визначено переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 ім. А.С.Макаренка Долинської міської ради» - Король Наталію Павлівну, як таку, що успішно склала іспит та  отримала більшу кількість балів.