Привітання з Днем державної служби України!

Дата: 23.06.2021 13:29

Шановні державні службовці Долинщини!

Сердечно вітаю Вас із професійним святом -Днем державної служби!

Висловлюю найщиріші слова подяки усім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на благо жителів Долинського району.

Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань і функцій держави - відповідальна справа, від виконання якої залежить успіх політичних, економічних та соціальних перетворень, благополуччя людей, їх відношення до влади.

Упевнений, що запорукою успішного виконання поставлених завдань будуть професіоналізм, старанність, завзяття та практичний досвід, які й надалі будуть слугувати людям.

З особливим теплом хочеться подякувати за сумлінну та наполегливу працю ветеранам, які більшу частину свого життя присвятили державній службі та зараз перебувають на заслуженому відпочинку.

Від душі бажаю Вам і Вашим родинам світлих життєвих обріїв, добра та щастя, міцного здоров'я та задоволення від такої почесної праці.

З повагою,

Євгеній Звіздовський