На території Долинської міської територіальної громади працює міжвідомча місцева робоча група з протидії незаконному обігу підакцизних товарів

Дата: 04.06.2021 16:08

На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 03 лютого 2021 року №6541/63/1-20 та протоколу засідання Міжвідомчої регіональної робочої групи з протидії незаконному обігу підакцизних товарів від 04 березня 2021 року №1 та з метою протидії незаконному обігу підакцизних товарів, розпорядженням міського голови від 19 березня 2021 року №85 утворено міжвідомчу місцеву робочу групу з протидії незаконному обігу підакцизних товарів та затверджено її склад (зі змінами, внесеними розпорядженням від 17 травня 2021 року №145).

У травні 2021 року на території Долинської міської територіальної громади міжвідомчою місцевою робочою групою з протидії незаконному обігу підакцизних товарів проведено 5 виїзних рейдів, під час яких  обстежено 36 закладів торгівлі та ресторанного господарства стосовно дотримання законодавства під час здійснення операцій з реалізації підакцизних товарів.

В результаті обстежень в 2 закладах торгівлі та ресторанного господарства виявлено порушення вимог Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-BP «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального» та в 7 закладах торгівлі виявлено порушення вимог Закону України від 06.07.1995 року № 266/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

З суб’єктами господарювання проведена роз’яснювальна робота щодо дотримання вимог законодавства у сфері ліцензування та реалізації підакцизної продукції та недопущення в подальшому порушень.