Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації запрошує на навчання

Дата: 28.04.2021 16:48

З метою надання інформації населенню, та військово-професійної орієнтації молоді, створенню позитивного іміджу Збройних Сил та популяризації військової служби, надаємо інформацію щодо умов вступу про набір на навчання до Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Відповідно до умов вступу до Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м.Полтава) у 2021 році, вступ на навчання цивільної молоді здійснюється у формі зовнішнього незалежного оцінювання або лише вступних іспитів, обраних на власний розсуд вступника у будь-яких комбінаціях, що дає змогу безкоштовно отримати освіту більшій кількості населення. Юнаки та дівчата отримають цивільну спеціальність за освітньо-професійним ступенем фахової передвищої освіти “фаховий молодший бакалавр”, освітньо-професійними програмами (спеціальностями) “Комп’ютерні науки”, “Телекомунікації та радіотехніка”.

вертаємо увагу на наступне:

1. Навчання у коледжі, проживання, харчування, обмундирування - безкоштовні, виплачується стипендія.

2. Гарантоване працевлаштування випускників (проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України). Випускники коледжу, крім того, матимуть велику перевагу стати на посади молодших командирів, матимуть освіту, та відповідну їй вищу заробітну плату, порівняно з рядовими служби за контрактом.

3. Заробітна плата випускників на даний час — понад 11000 грн.

4. Військовослужбовці мають змогу отримувати пенсію через 25 років вислуги (термін навчання зараховується).

5. Військовослужбовці мають повний "соціальний пакет" відповідно законодавства:

- щорічна оплачувана відпустка;
- безкоштовне лікування;
- можливість подальшого навчання;
- можливість стати на житлову чергу і отримання житла від держави (зараз в Україні навіть стати на чергу буває складно внаслідок відсутності міс
ця роботи), або отримання пільгового безвідсоткового кредиту в рамках програми молодіжного кредитування.

Крім того, згідно наказу Міністерства оборони, сержанти (наші випускники) забезпечуються службовим житлом або отримують компенсацію за піднайом житла.

6. На навчання приймаються як юнаки, так і дівчата.

7. В умовах відновлення призову на строкову службу є можливість одночасно отримати освіту (фаховий молодший бакалавр), пройти військову службу, а також бути працевлаштованим на начальницьких посадах молодшого командного складу.

Повний термін навчання в коледжі зараховується як термін проходження строкової військової служби.

8. У разі ускладнення політичної ситуації в державі, у будь-якому випадку курсанти закінчать навчання (це зафіксовано у контракті на навчання), отримають звання та посаду молодших командирів.

9. Після закінчення навчання випускники коледжу мають можливість продовжити навчання за спорідненими напрямами підготовки у будь-якому ВНЗ України за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» та «магістр», що дає другий шанс для тих, хто не поступив до ВНЗ.

Випускники мають змогу продовжити навчання у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації (м.Київ), отримати звання офіцера та при цьому під час навчання отримувати замість стипендії заробітну плату з останнього місця служби (11000-13000грн.).

Дуже багато наших випускників вже навчаються в Києві (ВІТІ), Харкові (ХНУПС), Житомирі (ДУТ) і одночасно отримують замість стипендії заробітну плату з останнього місця служби.

10. Прохідний бал ЗНО для вступу знижено до мінімального – 100 балів, є можливість вступу за результатами вступних іспитів під час роботи приймальної комісії.

11. Перелік сертифікатів ЗНО розширено: математика, або іноземна мова, або історія України (на вибір); українська мова та література (обов'язково). Тобто, потрібно лише два сертифікати ЗНО для вступу.

12. В 2021 році вступ на навчання здійснюється у формі зовнішнього незалежного оцінювання або вступних іспитів, обраних на власний розсуд вступника у будь-яких комбінаціях.

Додаткову інформацію можна завантажити та ознайомитися за посиланням:
сайт коледжу -
vkss-viti.bitrix24site.ua
а також у хмарному сховищі: http://bit.ly/kolledge
(Фото та відеоматеріали, умови вступу, оголошення, зразки заяв до військкоматів про вступ, перелік документів).
З повагою,
начальник коледжу
К.В. ЗЛОБІН

Контактні телефони: (0532) 53-67-13 (комутатор), 3-12-03 (добавочний);
моб.тел. (067)407-00-33 (заступник з виховної роботи)
А також: 0503043984, 0509788467, 0667320303
0933121886 – черговий коледжу (ЦІЛОДОБОВО)