Проведено заходи з нагоди 35-ї річниці Чорнобильської катастрофи

Дата: 26.04.2021 13:05

26 квітня 2021 року в місті Долинська пройшли заходи з нагоди 35-ї річниці Міжнародного дня пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи.

Заходи розпочалися панахидою у Свято-Успенській церкві, після якої, біля пам’ятного знаку «Землякам-Чорнобильцям від вдячних долинчан», за участю керівництва громади, учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС відбувся мітинг. До присутніх на заході звернувся міський голова Євгеній Звіздовський, він висловив вдячність ліквідаторам Долинщини за їх героїчний подвиг та самопожертву при ліквідації наслідків катастрофи, побажав здоров’я, благополуччя і мирного неба.

З нагоди 35-х роковин Чорнобильської катастрофи учасникам-ліквідаторам вручено пам’ятні медалі та відзнаки Долинської міської ради.

Учасники мітингу вшанували померлих ліквідаторів хвилиною мовчання і покладанням квітів до пам’ятного знаку.