На Кіровоградщині потрібні близько 30 медсестер (медбратів)

Дата: 16.04.2021 15:12

Медичні та освітні заклади області потребують 26 сестер медичних (братів медичних) різного профілю.

Своїм працівникам лікувальні заклади області готові платити від «мінімалки» (6000 грн) до 11650 гривень.

Наразі медсестри (медбрати) потрібні у таких районах:

Голованівський – 1 вакансія сестри медичної (брата медичного) із заробітною платою: 6000 грн;

Добровеличківський – 1 вакансія сестри медичної (брата медичного) стаціонару із заробітною платою: 6000 грн;

Кропивницький – 4 вакансії сестер медичних (братів медичних) із заробітною платою  від 6000 до 7300 грн; 2 вакансії сестер медичних-анестезистів (братів медичних-анестезистів) із заробітною платою 2 910 грн (0,5 ставки) та 11 650 грн; 2 вакансії сестер медичних (братів медичних) з дієтичного харчування із заробітною платою 3 000 грн (0,5 ставки) та 7 882 грн.

Маловисківський – 13 вакансій сестер медичних (братів медичних із заробітною платою: 7503 грн;

Новоукраїнський – 1 вакансія молодшої медичної сестри (молодшого медичного брата) (санітарка, санітарка-прибиральниця, санітарка-буфетниця та ін.) із заробітною платою: 6000 грн;

Світловодський – 1 вакансія молодшої медичної сестри (молодшого медичного брата) з догляду за хворими  із заробітною платою: 6146 грн; 1 вакансія молодшої медичної сестри (молодшого медичного брат)а (санітарка, санітарка-прибиральниця, санітарка-буфетниця та ін.) із заробітною платою: 6000 грн.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до районних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості та Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості.

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості