Проведено засідання «круглого столу» з питання взаємодії суб’єктів соціального спрямування

Дата: 14.04.2021 17:10

14 квітня 2021 року о 14.00 год. під головуванням першого заступника міського голови Ольги Гронт проведено засідання «круглого столу» з питання взаємодії суб’єктів соціального спрямування.

Розглянуто ряд  питань: взаємоінформування стосовно жорстокого поводження з дітьми, вилучення дитини з складних життєвих обставинах, влаштування повнолітніх осіб на тимчасове влаштування та лікування, про плідну співпрацю з працівниками поліції, про можливості створення соціальних ліжок при лікарні.

За результатами засідання внесено пропозиції щодо направлення інформаційних листів до всіх присутніх суб’єктів з зазначенням телефонів  відповідальних працівників щодо вчасного інформування у екстрених випадках стосовно дітей та недієздатних осіб.