Запровадження роботи в режимі віддаленого доступу працівників Долинської міської ради!!!

Дата: 12.04.2021 15:28

З метою запобігання поширенню коронавірусу СОVID-19, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом – SARS-CoV-2" із змінами, постанови Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 року № 104 “Про внесення змін до актів Кабінету Міністрів України”:

1. Запровадити з 13 по 15 квітня 2021 року роботу в режимі віддаленого доступу працівників міської ради.

2. Відділу з питань кадрової та мобілізаційної роботи ознайомити працівників міської ради про запровадження обмежень щодо доступу до адміністративної будівлі міської ради, та попередити про необхідність виконання посадових обов’язків у повному обсязі упродовж робочого часу під час роботи у режимі віддаленого доступу, перебування на постійному мобільному зв’язку, систематичної перевірки електронної пошти та виконання поставлених завдань.