Про приватизацію комунального майна

Дата: 21.07.2020 13:42

21 липня   відбулося засідання органу приватизації територіальної громади м. Долинська - комісії по аукціону та приватизації комунальної власності Долинської  міської ради.  За результатами засідання були прийняті певні   рішення.

Розпочато предприватизаційну підготовку до приватизації об’єкту комунальної власності  територіальної громади міста Долинська -  нежитлової будівлі  по вул.Гоголя, 33. Укладено договір з оператором електронного майданчика на використання  електронної торгової системи. Укладаються договори з експертними організаціями на проведення незалежної експертної  оцінки  вартості  об’єкту,   рецензування звіту експертної оцінки, послуги з проведення електронного аукціону.

Розглянуто заяву ФОП Абдуллаєвої А.В. про включення до  переліку об’єктів, які підлягають приватизації, орендованого майна комунальної власності територіальної громади міста по вул.Сонячна, 6б. Вирішено відкласти прийняття рішення, так як  виникла необхідність вивчення питання оформлення документів на земельні  ділянки  під багатоповерховими будинками, які знаходяться в спільній власності.

Додаток: НАКАЗ (протокол) № 05/2020  органу  приватизації територіальної громади  м. Долинська –комісії по аукціону та приватизації комунальної власності м.Долинської  міської  ради від 21.07.2020 року.

Протокол № 05_2020