Візит до Новогригорівського Першого старостинського округу

Дата: 31.03.2021 15:09

Сьогодні, 11 січня 2021 року, міський голова Євгеній Звіздовський побував з робочим візитом в Новогригорівському Першому старостинському окрузі Долинської міської територіальної громади.

В ході візиту Євгеній Едуардович, разом з старостою округу Олександром Климчуком, проінспектували ремонтні роботи покрівлі КЗ «Новогригорівська Перша гімназія Долинської міської ради», які планують закінчити до кінця поточної неділі. Після завершення робіт в навчальному закладі буде повністю нова покрівля.

Також відвідали с. Широка Балка, де за зверненнями громадян, в 2021 році, планується встановлення дитячого ігрового майданчику, відновлення вуличного освітлення та проведення капітального ремонту греблі.

Міський голова ознайомився з основними проблемами Новогригорівського Першого старостинського округу - це поганий стан дорожнього покриття, часткова відсутність освітлення, ремонт покрівлі та заміна вікон сільського клубу.

З 01 квітня 2021 року, в рамках місячника з благоустрою, розпочнеться благоустрій округу та буде відновлено вуличне освітлення по вул. Космонавтів.

Працюємо разом на благо громади!