Оголошено конкурс дитячого малюнку

Дата: 26.03.2021 13:43

Долинська міська рада оголошує конкурс на кращий дитячий малюнок "Україна очима дітей". Конкурс проводиться в один етап з 26 березня по 05 квітня 2021 року.

Умови конкурсу:

1. Конкурс проводиться серед вихованців дошкільних навчальних закладів, які цього річ підуть до першого класу, на території Долинської міської  територіальної громади.
  2. Конкурсні роботи – це дитячі малюнки (формат А4), зображені у довільній живописній формі. Малюнки мають відображати особисту мрію дитини, якою вона бачить Україну, може бути виконаний олівцями, фломастерами, акварельними, акриловими фарбами чи гуашшю.
  3. Кожний учасник може подати на конкурс лише одну роботу.
  4. Учасники обов’язково зазначають назву роботи, ім’я, прізвище та вік, номер групи та назву КДНЗ автора малюнка.
  5. Переможцями стануть 3 учасники, які будуть нагороджені цінними  подарунками.
  6. Останній день подачі малюнку – 02 квітня 2021 року.

Підсумки конкурсу будуть висвітлені на офіційному сайті Долинської міської громади.

Бажаємо всім учасникам натхнення та перемоги!