Промислове виробництво у Кіровоградській області у січні 2021 року

Дата: 26.02.2021 08:59

Індекс промислової продукції у Кіровоградській області за січень 2021р. становив 62,2% (в Україні – 96%).

У добувній промисловості та розробленні кар’єрів індекс промислової продукції становив 37,1%, переробній – 66,5%, постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 108,2%.

У переробній промисловості проти січня 2020р. обсяги виробництва скоротилися майже за всіма видами економічної діяльності, крім виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (приріст становив 30,8%).

Серед продовольчих товарів зменшилось виробництво олії соняшникової нерафінованої – на 14,6%, хліба та виробів хлібобулочних – на 9,1%.

Водночас зросло виробництво свинини свіжої чи охолодженої – на 30,9%, виробів здобних – на 20,9%, тортів і виробів кондитерських – на 12,5%.