Інвестиційна активність підприємств Кіровоградської області у січні–грудні 2020 року

Дата: 26.02.2021 08:55

Підприємствами та організаціями області у січні–грудні 2020р. за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 5637,9 млн.грн капітальних інвестицій, що на 36,7% менше ніж у січні–грудні 2019р. (по Україні –
на 38,2%).

Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій були власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 73,2% усіх капіталовкладень.

На кожного мешканця області в середньому припало 6043 грн капітальних інвестицій.

Найбільші частки капітальних інвестицій у січні–грудні 2020р. освоєні підприємствами сільського, лісового та рибного господарства – 42,7% загального обсягу капітальних інвестицій області, промисловості – 26,5%, державного управління й оборони; обовязкового соціального страхування – 14,5%.